Other lots in this auction
-
#172W. H. Simmons“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160 / 180 -
#843Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
Une statue d’ancêtre en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een kistje van zwartgelakt hout, versierd met Boullemarquetterie van messing en schildpad en met bronsbeslag. Binnenin twee porseleinen flesjes en een dekseldoosje met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir, décoration de marqueterie Boulle en laiton et tortue, montures en bronze. Deux flacons en porcelaine et une petite boîte polychrome à l’intérieur du coffret.No longer availableDim. 17 x 30 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183LouboutinEen lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#792“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49Een boek over Frans Van Immerseel, met opdracht en signatuur, evenals twee prentkaarten, eveneens gesigneerd.
Un livre en relation avec Frans Van Immerseel, avec dédicace et signature, et deux cartes également signées.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 800 / 1000 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#768Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50

