#843Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
#30Een paar 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. parelmoer en email.
Une paire de boutons à chemise en or jaune 18 ct sertis de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,10 ct, nacre et émail.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#700Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#132Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960. Naar foto’s van het begin van de XXe eeuw.
Un portrait de dame et un portrait d’homme. Huile sur toile. Signée et datée 1960. D’après des photographies du début XXème siècle.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#363Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.
#537“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#169Emmanuel Mané Katz“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300