Other lots in this auction
-
#28StaffordshireEen doedelzakspeler van polychroom zachte pasta.
Une statue en pâte douce représentant un joueur de cornemuse.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#785Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#596Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#581Een porseleinen beeldje van een vrouw gezeten op een hert in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en porcelaine Blanc-de-Chine d’une femme sur un cerf.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#883Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.No longer availableDim. h: 32 & 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#16Een kleine gefineerde commode in Lodewijk XV-stijl. Zonder marmer.
Une petite commode en bois de placage, style Louis XV. Sans marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#106Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#80Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale aquamarijn van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une aigue-marine de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct. et d’un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350 / 450 -
#851Desrosier, Limoges“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableDim. Ø: 25,5b cmEstimate: € 20 / 30 -
#809Floris Jespers“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300 / 400 -
#697Een paar gietijzeren siervaasjes met gespikkeld decor.
Une paire de petits vases en fonte à décor tacheté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50

