Other lots in this auction
-
#22Claes Pieter Berchem“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#222Joseph François“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#508Een Chinees maskertje van gesculpteerd vuurhout. Met glazen oogjes.
Un masque chinois en bois de feu, yeux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 40 -
#154Een paar XIXe eeuwse burgerportretten. Olieverf op doek.
Une paire de portraits, XIXème siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#462Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.
Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#827Een klein poppenwagentje van hout en smeedijzer met lederen kap en met porseleinen popje.
Une petite voiture pour poupée en bois et fer forgé, cape en cuire et avec une petite poupée en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#887Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#809Floris Jespers“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300 / 400 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#287WiskemanEen sauskom en spiegelpresentoir.
Une saucière et un miroir de présentation.No longer availableDim. 35 x 14 & 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#578Een sierbord van blauw en wit Chinees porselein met een decor van ruiters. Met zilveren montuur.
Un plat chinois en porcelaine bleue et blanche, montures en argent.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#168Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180 / 240

