Other lots in this auction
-
#683Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#289Marten Melsen“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale rookkwarts van ± 5 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un quartz fumé de ± 5 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 800 / 1000 -
#331Zes diverse kleine bronzen Ashanti “bêtises” met copulerende paren in diverse posities. Ghana.
Six “bêtises” divers en bronze Ashanti, couples copulants en diverses positions.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#35Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 500 / 600 -
#311Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#73Philipp KittlerPeriod: 1861 - 1944“De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le boxeur”. Une statue en régule sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#857Een langgerekte vaas en een coupe van geslepen kleurloos en groen Boheems kristal.
Un vase allongé et une coupe en cristal incolore taillé et en cristal de Bohème vert.No longer availableDim. h: 35 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200

