#302Raymond Van Hoeck“Kruik met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cruche et fleurs des champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#779“Vlakken”. Moderne compositie.
#117Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
#749“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#716Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#257Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150