#465Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#43Een oude Amerikaanse roulette van hout en koper.
Une roulette ancienne américaine en bois et cuivre.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#254Erwin KettemannPeriod: München 1897 - 1971“Zicht op een meer”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd ‘E. Kettemann, München’.
”Vue sur un lac”. Huile sur carton de peintre. Signé ‘E. Ketteman, Munich. ‘No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#155Een 18 karaats wit gouden takvormige armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,34 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de± 1,34 ct.No longer availableDim. 13,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#276Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Lemarquis à ParisEen oude viool met strijkstok. Kam los.
#651Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#191Bovenstuk van een Dogon staf van ijzer en brons, gemonteerd op een verweerd houten beeld van een ouder met kind.
Partie supérieure d’un bâton Dogon en fer et bronze, montée sur une statue en bois rongé par le temps d’un parent avec son enfant.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 200 / 260 -
#107Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
#612“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 200 / 300