Other lots in this auction
-
#586Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.
Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#684Mietje Boonen“Twee dames”. Tekening. Gesigneerd.
”Deux dames”. Un dessin. Signé.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 200 / 240 -
#415Een lot kunstboeken:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. Engelstalig.- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Brugge, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1992. “Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Antwerpen, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. En anglais..- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Bruges, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1992.“Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Anvers, 1987.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#559Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Dorpszicht met man op muilezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur village et homme sur un âne”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#832Raoul LabarrePeriod: 1902 - 1987‘Brug over het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pont au dessus de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#407Columbia Zither SpecialEen zwartgelakte citer. Omstreeks 1900.
Une cithare laquée noir. +- 1900.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#391Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue d’ancêtre en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#721Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#861GaïtaudEen vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#269Emile Nelis“Stationstafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie in het midden.
”Scène ferroviaire”. Huile sur toile. Signée. Restauration au milieu.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200

