Other lots in this auction
-
#334Jules De Cort“Witte rozen”. Olieverf op board. In een verguld bronzen kader, getooid met een strik.
”Roses blanches”. Huile sur carton. dans un cadre en bronze, décoration d’un noeud.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#899Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#572Roger Raveel“Wandelaar”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Promeneur”. Une lithographie. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#880Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Een Afrikaans paspoortmasker in de vorm van een gepolychromeerde vogelkop. Dan (Ivoorkust).
Un masque passeport africain en forme de tête d’oiseau. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#96Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65 / 80 -
#669Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 500 / 600 -
#411Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50

