Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.

Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.

Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.
SKU: 2602190440.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #440
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #829
    Frans Ros
    Period: 1883-1968

    “Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #441
    Gallia par Christofle e.a.

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen met arendskoppen, twee terrines, een schaal met hertenkoppen, vijf grote ronde schotels, een rechthoekige schotel en vijf kleine ronde schaaltjes.

    Un lot de métal argenté, comprenant deux saucières à têtes d’aigles, deux terrines, un plat à têtes de cerfs, cinq grands plats ronds, un plat rectangulaire et cinq petits plats ronds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #872
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.

    ”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #801

    Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.

    Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #377

    Een houten deurtje in hoogreliëf versierd met een hoofd in de geest van de Punu maskers. Afrikaans werk.

    Une petite porte en haut-relief en bois, décoration d’une tête dans l’esprit des masques Punu. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #241

    Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.

    Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #181

    Een hoofd van terra cotta. Nok (Nigeria).

    Une tête en terre-cuite. Nok, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #32

    “Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.

    ”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #648

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More