#128
Een oude Oosterse helm van rood koper.
casque oriental ancien en couvre rouge.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#419
#470
Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
#678
#733E. Bacon & Co., Grimsey
Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.
#790
#743
Een grote ronde kruik van gedreven geel koper. Arabisch werk.
#624
Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.
#462
#727
Een godslamp en een schotel van messing.
#465
Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
#681
#699
Twee appliques van geel koper met twee lichtpunten.
#742
Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#297
Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.No longer availableEstimate: € 50/60
#304J. Libras
“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage rupestre”. Huile sur carton. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#109
Een XIXde eeuws reliekschrijn.
#448
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
#288
Een verguld metalen sigarettenhouder in de vorm van een wereldbol op onyxen voet.
#763
Twee coupes van kleurloos geslepen kristal.
Deux coupes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#494
“Herenportret naar de vroege XIXde eeuw”. Olieverf op doek.
#273
Art nouveau beeldje van een jonge vrouw. Zamac.
#4Jul. Wauters
Een reeks van zes potloodtekeningen op papier.
#463
#721
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee bordjes en een vaasje. Het laatste gerestaureerd.
#257
#559
Buffet en bois sculpté ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessus de deux ports moulurées.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 100/160