Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot koper met diverse roodkoperen pannen en een grote geelkoperen ketel.
Een lot koper met diverse roodkoperen pannen en een grote geelkoperen ketel.
Een lot koper met diverse roodkoperen pannen en een grote geelkoperen ketel.

Een lot koper met diverse roodkoperen pannen en een grote geelkoperen ketel.

Lot de cuivre avec diverses casseroles en cuivre rouge et une grande bouilloire en cuivre jaune.
Dim. H:5-33 cm
SKU: 3101230345.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #345
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #123

    “Kind met schrift.” Bronzen beeld gemonteerd als lamp. Met Verre de France lampenkapje.

    "Enfant avec cahier." Statue en bronze montée en lampe. Avec abat-jour Verre de France.
    No longer available
    Dim. Beeld H: 32 cm Lamp H: 61 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #163

    “Venus van Milo” Bronzen beeld, Griekse godin Aphrodite (Romeinse godin Venus), de godin van de liefde en de schoonheid. Kleine barst thv sluier over linkervoet.

    "Vénus de Milo" Statue en bronze, déesse grecque Aphrodite (déesse romaine Vénus), la déesse de l'amour et de la beauté. Petite fente au niveau du voile sur le pied gauche.
    No longer available
    Dim. h 87 x b 23 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #477

    Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.

    Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #534

    Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.

    Une statue en polyester, représentant le comte Dracula.
    No longer available
    Dim. H. 185 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #430

    Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #520

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 9,25 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #668

    Beeld met twee flamingo’s, gemakeerd “ITALY” onderaan, lichte haarlijn schade aan voet.

    Statuette aux deux flamants roses, marquée « ITALY » en bas, petit cheveu au pied.
    No longer available
    Dim. h57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #521

    Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.

    Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #79
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Brochets de Tourchinée”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Brochets de Tourchinée”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #441

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #97

    Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.

    Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø22cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More