#398Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#761Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
#408Een vaas van geslepen kristal.
#394Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
#402Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
#388Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.
#358Villeroy & BochEen conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.
#974Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
#392Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.
#397Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45 / 60
#873SteinEen Westerwald bierpul van grijs en blauw steengoed. Tinnen deksel. Bladmotief op de buik en de tekst “Mässig trinken, Lieder singen, half von je zu guten Dingen”. Begin XXste eeuw. We voegen er een miniatuur stein met tinnen deksel aan toe, met opschrift Prosit en een kleine stein met wapenschild en “Vienna Austria”.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#109Romain De ConinckPeriod: °1935“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674“Mediterraan kustzicht” & “Rotskust”. Twee olieverfschilderijen, resp. op doek en paneel. Gesigneerd ‘Amable’ & ‘Huydts’.
“Côte méditerranéenne”. et “Côte rocheuse”. Deux peintures en huile sur toile respectivement sur toile et sur panneau. Signées Amable et Huydts.No longer availableDim. 58 x 92 & 39 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1099Een hangkastje van witgepatineerd hout met een deurtje met groen glas.
#70Indisch miniatuur in een zilveren hanger.
Miniature indienne dans un pendentif en argent.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#119Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
#985Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 100