Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kristal, bestaande uit een vaas met rode fries, versierd met een rozendecor, een kleurloze asbak en een coupe.

Een lot kristal, bestaande uit een vaas met rode fries, versierd met een rozendecor, een kleurloze asbak en een coupe.

Lot de cristaux comprenant un vase taillé aux frise de fleurs sur fond rouge, un cendrier et une coupe incolores.
SKU: 2405160343.
Category: Kristal.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #636

    Een lot kristal, bestaande uit twee bonbonnières, drie drageoirs, waarvan één afwijkend model, vier zoutvaatjes op voet en een bijpassend mosterdpotje met lepeltje.

    Lot de cristaux comprenant deux bonbonnières, trois drageoirs, dont un de modèle dépareillé, quatre salières sur piédouche et un moutardier assorti avec cuillère.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rookbruin en blauw gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.

    Vase en cristal taillé coloré brun fumé et bleu dans la masse. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #689

    Bronzen luchter in Lodewijk XIV-stijl, 9 armen.

    Lustre en bronze de style Louis XI à huit branches.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #388

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een gegoten adelaar, een geslepen bloemenvaas van Cristal d’Arques en een siervaas op voet van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolore comprenant un aigle, un vase taillé de Cristal d’Arques et un vase sur piédouche à la marque de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #297

    Een milieu de table van geslepen kristal en messing, versierd met handvatten in de vorm van gestileerde vogels.

    Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #347
    Val St. Lambert

    Twee designvazen van groen kristal. Jaren ‘50.

    Deux vases design en cristal vert. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Twee grote vazen van kleurloos geslepen kristal, waarvan één met koperen monturen.

    Deux grands vases en cristal taillé incolore dont un au bord en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 32 cm
    Estimate: € 80° / 120
  • #391
    Val St. Lambert

    Vier kandelaars van deels gesatineerd glas, versierd met vogels in reliëf in de voet. Kleine beschadiging bij één.

    Quatre candélabres en verre partiellement satiné et décoré d’oiseaux en relief. Un petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstel van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Garniture de coiffeuse en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #328

    Twee designcoupes van groen kristal, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Deux coupes en cristal vert des années 60, dont une à la marque de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Twee karaffen van kleurloos geslepen kristal.

    Deux carafes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #361
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #753
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.

    Grand plat en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    Een serie van geslepen kristallen glazen in diverse kleuren, bestaande uit zes en twee borreltjes, zes aperitiefglaasjes en vijf wijnglazen.

    Lot de verres en cristal taillé de différentes couleurs comprenant six et deux gouttes, six verres à apéritif et cinq verres à vins.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #383
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #337

    Een punchbowl met zes kopjes van geslepen en bruinrood gekleurd kristal. Lepel ontbreekt.

    Bol à punch et six tasses en cristal taillé coloré brun-rouge dans la masse. Sans louche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en twee gekleurde glazen.

    Lot de cristaux comprenant trois différents vases et deux verres en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #48

    Een designvaas van mauve en groen Venetiaans kristal.

    Vase design en cristal de Venise mauve et vert. Avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #373

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een coupe met koperen montuur, twee solifiores, een egeltje en een bel van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolores dont une coupe à monture en cuivre, deux soliflores, un petit hérisson et une sonnette de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #614

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een karaf van Baccarat, een drageoir en een schaal op voet.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant une carafe de Baccarat, un drageoir et un plat sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #368

    Twee verschillende vazen en een vide-poche in de vorm van een gestileerde zwaan van meerkleurig kristal. Jaren ‘50. De laatste gemerkt ‘Bayel, France”.

    Deux différents vases et un vide-poche en forme d’un cygne stylisé en cristal polychrome. Années 50. Le dernier avec la marque “Bayel, France”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #331

    Een lot roze gekleurd kristal, bestaande uit twee fluitvazen en een lampenvoet. De laatste gemerkt ‘Val St. Lambert.

    Lot de cristaux roses dont deux vases flûtés et un pied de lampe. Ce dernier à la marque de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #594

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.

    Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #236

    Een driedelig Napoléon III salon bestaande uit een gecapitonneerde canapé en twee bijbehorende fauteuils. Bekleed met roze, gebloemde stof, te vervangen. XIXde eeuw.

    Salon Napoléon III trois pièces comprenant un canapé capitonné et deux fauteuils assortis. Recouvert de tissu rose aux fleurs, à remplacer. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #710

    Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.

    Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #736

    Een staande klok van gesculpteerd hout met een koperen wijzerplaat. XXe eeuw.

    Horloge de vestibule en bois sculpté au cadran en cuivre. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #384

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV, recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.

    Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #274
    Jan Coopman

    Een paar dorpstaferelen. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.

    Paire de vues de village”. Huile sur toile collée sur panneau. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #353

    Een lot kristal, bestaande uit twee aperitiefschalen van Bacarat en een kommetje op een schotel met een gesatineerd bladermotief, gemerkt Lalique.

    Lot de cristaux comprenant deux plats de décoration de Baccarat et un bol et un présentoir décoré de fleurs satinées avec la marque de Lalique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #412
    G. Kramer

    “Portret van een jong meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 3,00 ct.
    No longer available
    Dim. 4,54 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #547

    Een Chinese wijze van gesculpteerd jade en reigers in een landschap van fijn gesculpteerd speksteen.

    Sage chinois en jadéite sculpté et hérons dans un paysage en pierre de lard sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een klapsecretaire van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade boven en twee laden onder het klapblad en bovenaan een groen marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Un tiroir vers le haut et deux vers le bas. Tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #87

    “Ruiter bij een dame in een prieeltje”. Een groep van monochroom wit biscuit.

    “Cavalier et jeune femme dans une tonnelle de jardin. Groupe en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More