#453Lalique, France
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#337
#188
#73Val St. Lambert
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#61
#763
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#18Val St. Lambert
#23
Twee vazen van Boheems kristal.
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#423
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700/800 -
Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.
#758
#3
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#506
Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
#725
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400/500 -
#370
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000/1200 -
#627
Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#390
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250/350 -
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
#97Christofle
#593
Une dent de cochère sculptée.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120/200