Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kristal en glas waaronder een ijsemmer van glas 23,5 cm, een verzilverd metalen shaker en twee 2 glazen, 2 champagne glazen 19,5 cm en 2 wijnglazen van Ritzenhoff en 6 wijnglazen van Waterford Crystal 20,5 cm.Een kommetje van Orreford een klokje en een klein souvenier glas.

Een lot kristal en glas waaronder een ijsemmer van glas 23,5 cm, een verzilverd metalen shaker en twee 2 glazen, 2 champagne glazen 19,5 cm en 2 wijnglazen van Ritzenhoff en 6 wijnglazen van Waterford Crystal 20,5 cm. Een kommetje van Orreford een klokje en een klein souvenier glas.

Un lot de cristal et de verre dont un seau à glace de 23,5 cm, un shaker en métal argenté et deux 2 verres, 2 verres à champagne de 19,5 cm et 2 verres à vin de Ritzenhoff et 6 verres à vin de Waterford Crystal 20,5 cm. Un bol d'Orreford, une horloge et un petit verre souvenir.
SKU: 2906210399.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #399
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #416
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #417

    Drie verschillende Imari borden.

    Trois assiettes Imari différentes.
    No longer available
    Dim. 21,21,5 en 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #118
    Louis Vuitton

    Een lederen handtas, model Alma met monogrammotief. Datacode BA0090.

    Un sac à main en cuir, modèle Alma avec motif monogramme. Code de données BA0090.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #11

    Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.

    Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #342

    Een kinderschommelstoeltje van gepolychromeerd hout in de vorm van een clown.

    Une chaise berçante pour enfant en bois polychrome en forme de clown.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #146

    Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.

    Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 110 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #182

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #231

    Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.

    Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.
    No longer available
    Dim. 29 en 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171
    Royal Bonn

    Een aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. b: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    Een os van gesculpteerd jadeïet.

    Un bœuf de jadéite sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #691

    Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.

    Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #490

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More