Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.

Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.

Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.
SKU: 1403171095.
Categories: Glaswerk, Kristal.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #1095
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #408

    Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #218
    Lalique, France

    Een reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #1045

    Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.

    Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1090

    Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.

    Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #247
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #794

    Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.

    Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #815

    Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.

    Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #812

    Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.

    Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1098

    Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.

    Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1080

    Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.

    Lot de vases divers en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #958

    Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.

    Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #744

    Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.

    Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1005
    Val St. Lambert

    Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.

    Une carafe et un chandelier en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1060

    Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.

    Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #991

    Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.

    Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #805

    Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.

    Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #797

    Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.

    Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #3

    Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.

    Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #404

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.

    Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #844

    Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #968

    Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.

    Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #825

    Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.

    Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #880

    Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.

    Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1015

    Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.

    Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #204
    Jan Van Baelen
    Period: °1946

    “Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #41

    Een mechanisch blikken speeltuigje met zes bewegende autootjes. Met sleutel. Gemerkt.

    Jouet mécanique en tôle et ses six voitures miniatures à clé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 24 x 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #440
    Tanzania

    Een halssnoer met hanger in de vorm van een slang van zeepsteen.

    Collier et pendentif en forme d’un serpent en stéatite.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #414
    Ferdinand De Braeckeleer
    Period: 1792 - 1883

    “Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.

    “Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #394
    Baron

    “Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1009

    Een lot bronzen voorwerpen, bestaande uit drie verschillende siervaasjes, een juwelendoosje en een drageoir.

    Lot d’objets en bronze comprenant trois vases décoratifs, une boîte à bijoux et un drageoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #228

    Een regulateur in eikenhouten kast.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #682
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.

    “Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #736

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580
    India

    Een ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.

    Chaîne et pendentif en argent filigrané.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #637

    Een schaal van Chinees crackleware.

    Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #406

    Een sokkeltje van tropisch hout met een grijs marmeren blaadje

    Petit socle en bois exotique à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More