Similar lots by type
-
#1005Val St. Lambert
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#404
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#797
Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#815
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1080
Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#812
Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#3
Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#744
Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#844
Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#247Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/200 -
#968
Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.
Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#794
Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#825
Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1060
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#958
Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.
Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 50/70 -
#218Lalique, France
Een reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400/450 -
#1045
Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#1090
Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.
Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1015
Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#991
Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#406
Een sokkeltje van tropisch hout met een grijs marmeren blaadje
Petit socle en bois exotique à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#14
Een lot grafiek, bestaande uit een kleurenets van Hebbelinck, een ets van Wauters en van Albert de Vree.
Un lot de trois gravures par Hebbelinck, Wauters et Albert de Vree.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#658
Een knielende Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Une statuette en porcelaine monochrome blanche représentant Guanyin agenouillée. D’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#573
Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een bloem.
Une coupelle à eau en forme de fleur en porcelaine de Chine.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 160/200 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#907
Een buste van een jonge boerin van twee soorten marmer. In de stijl van Gustave Van Vaerenbergh, maar niet gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de jeune paysanne en deux couleurs de marbre. Dans le style de Gustave Van Vaerenbergh mais sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#640
Een zilveren halssnoer bezet met koraal en een paar oorbellen en halssnoer van verzilverd metaal.
Un collier en argent et corail, une paire de boucles d’oreilles et un collier en métal argenté.No longer availableDim. 70,11 gEstimate: € 60/100 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#402
“Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.
“Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#830
Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.
Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#782Capodimonte.
Een sierkruik op schotel van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van vrouwen, bloemen en strikken. Onderaan gemerkt.
Cruche décorative en porcelaine polychrome décorée de femmes, de fleurs et de noeuds en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50