Similar lots by type
-
#408Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#218Lalique, FranceEen reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400 / 450 -
#1045Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1090Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.
Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#247Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#794Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#815Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#812Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1098Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1080Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#958Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.
Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#744Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1005Val St. LambertEen karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1060Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#991Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#805Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#797Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#3Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#404Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#844Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#968Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.
Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#825Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#880Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1015Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750 / 850 -
#41Een mechanisch blikken speeltuigje met zes bewegende autootjes. Met sleutel. Gemerkt.
Jouet mécanique en tôle et ses six voitures miniatures à clé. Avec marque.No longer availableDim. 11,5 x 24 x 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#440TanzaniaEen halssnoer met hanger in de vorm van een slang van zeepsteen.
Collier et pendentif en forme d’un serpent en stéatite.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#414Ferdinand De BraeckeleerPeriod: 1792 - 1883“Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.
“Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.No longer availableDim. 18 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#394Baron“Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1009Een lot bronzen voorwerpen, bestaande uit drie verschillende siervaasjes, een juwelendoosje en een drageoir.
Lot d’objets en bronze comprenant trois vases décoratifs, une boîte à bijoux et un drageoir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#228Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#736Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580IndiaEen ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.
Chaîne et pendentif en argent filigrané.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#637Een schaal van Chinees crackleware.
Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 80 / 90 -
#406Een sokkeltje van tropisch hout met een grijs marmeren blaadje
Petit socle en bois exotique à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50

