Similar lots by type
-
#247Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/200 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#1015
Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#825
Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#844
Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1080
Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#404
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#968
Een vaas van meerkleurig glaspasta naar Murano.
Vase en pâte de verre polychrome d’après les exemples de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#218Lalique, France
Een reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400/450 -
#744
Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#1090
Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.
Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1045
Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#797
Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#991
Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1005Val St. Lambert
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#815
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#794
Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#958
Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.
Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 50/70 -
#3
Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1060
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#812
Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#40Belgica
Een zakhorloge met sleutel.
Montre de poche à clé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#838
Een vaas op voet van kleurloos en mauve kristal.
Vase sur pied en cristal partiellement coloré mauve dans la masse.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#521
“Vrouwelijk naakt met rat” Een erotische netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Nu feminin au rat”. Netsuké érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80/120 -
#864
Een paar pique-fleurs van gesatineerd glas, waarbij één kleurloos in de vorm van een waterdrager en de ander blauw in de vorm van een meisje met bloemen, ook als doosje.
Deux pique-fleurs en verre satiné dont un incolore en forme d’un porteur d’eau, l’autre bleu clair en forme de fille aux fleurs, qui sert également comme boîte.No longer availableDim. h: 22 & 19 cmEstimate: € 40/50 -
#527
Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.
Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 200/240 -
#598
Een vaas van Satsuma porselein met een decor van personages. XIXde eeuw.
Vase en porcelaine de Satsuma à décor polychrome et doré de personnages dans un paysage. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500/600 -
#601
Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.
Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850/950 -
#618
Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in een landschap.
Un étui en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 160/200 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#957
Een lot van drie verschillende vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Zonder merken. Eerste helft XXe eeuw.
Lot de trois vases en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises. Sans marques. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 43 - 59 cmEstimate: € 360/400 -
#454S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80