Similar lots by type
-
#338Val St. Lambert
Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.
Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#28
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#740
Een vaas van rood glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293
Grote schenkkan in okerglas met planten motief en tinnen deksel.
Une grande verseuse en verre de couleur ocre avec motifs de plantes et un couvercle en étain.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#243
Schouwgarnituur van meerkleurig opaalglas bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaas.
Une garniture de cheminée en verre d’opale comprenant deux vases balustre et un vase couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#31
Een lot XIXe eeuws glas, bestaande uit een dekseldoosje en twee kommetjes met geëmailleerd decor in de stijl van Mary Gregory en een kokervaasje in koperen montuur en een pillendoosje met handgeschilderde bloemendecors.
Lot de verrerie du XIXe siècle comprenant une boîte et deux bols à décor émaillé dans le style Mary Gregory et un vase cylindrique à monture en cuivre. Et une boîte à pilules à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#371
Een lot glaswerk in de stijl van Mary Gregory, bestaande uit een klepkannetje met tinnen montuur, een kopje en een juwelendoosje met handgeschilderd bloemendecor.
Lot de verrerie dans le style Mary Gregory comprenant une chope couverte à monture en étain, une tasse et une boîte à bijoux à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#351
Een lot Boston and Sandwich glass, bestaande uit een vaasje, een glas op voet, een glas en twee kannetjes met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Lot de verres Boston et Sandwich, comprenant un petit vase, un verre sur piédouche et deux verseuses aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 10 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Val St. Lambert
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#398
Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
Vase en cristal mauve. Années 50.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#758
Boomse vaas met geëtst bladermotief en goudopleg. Art deco stijl met label.
Un vase en verre de Boom avec incrustations en dorure. Style Art-déco. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 23cmEstimate: € 40 / 50 -
#18
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303
Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#37
Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.No longer availableDim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cmEstimate: € 35 / 40
Other lots in this auction
-
#612
Drie handgekleurde oude prenten uit een Duits kruidenboek. XVIe en XVIIIe eeuw. In kaders van wortelnootfineer.
Trois anciennes images colorées à la main, extraits d’un livre d’herboristerie allemand. Avec encadrement en placage de racine.No longer availableDim. 28 x 18 & 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1
“Chant Eclair.” Een waterkan in de vorm van een haan van polychroom aardewerk. Gemerkt en genummerd.
“Chant Eclair”. Verseuse en forme de coq en faïence polychrome. Marque et numéro.No longer availableDim. h:35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#613
Guglielmo BLACKSTONE, Comentario sul Codice Criminale d’inghilterra, Buccinelli Milano, 1813, 2 delen In het Italiaans. In-octavo, papieren band.
Guglielmo BLACKSTONE, Comentario sul Codice Criminale d’inghilterra, Buccinelli Milano, 1813, 2 vol.En italien. In-octavo, Reliure papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595
Prosperi FARNIACHII, Praxis et theoricae criminalis, Venetiis, 1609, deel 2. In-folio, perkamenten binding.
Prosperi FARNIACHII, Praxis et theoricae criminalis, Venetiis, 1609, partie 2. In-folio, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#131Laura Piroti
“Lezeres”. Beeldje van terra cotta. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518
Een netsuké “Ram”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Bélier”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#637
Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Portret van Felix Timmermans”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portait de Felix Timmermans”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centraal diamant van ± 0,08 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et des saphirs baguette ayant un poids total de ± 0,70 ct. et un diamant central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 600 / 800 -
#562Hilde Hendrickx
“De nieuwe aarde”. Olieverf op doek.
“La nouvelle terre”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#790
Code pénal ou recueil des principales ordonnances, Paris, 1765. In-octavo, bruine lederen band.
Code pénal ou recueil des principales ordonnances, Paris, 1765. In-octavo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#337
Een kolenbak met messingen dorpstaferelen.
Bac à charbon en laiton aux scènes de village repoussées.No longer availableEstimate: € 40 / 50