Other lots by Val St. Lambert
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#2Val St. Lambert
Een kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#73Val St. Lambert
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40
#763
#453Lalique, France
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#423
#337
#23
Twee vazen van Boheems kristal.
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#461
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#61
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#188
#693
Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#481
Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
Un lot de coquillages de mer, comprenant deux escargots de mer et une double coquille.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#393
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#687
#774
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#482Alfred Ost
“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
#5
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100/120 -
#357
Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
#401Royal Boch
#170
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000