#428Liebig
Drie oude chromo-albums.
Trois albums chromo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117
#469Carle Vernet
#371
“L’album de la Guerre 1914-1919”. Uitgave 1927.
#77
#13
”Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.No longer availableEstimate: € 25 / 35
#706
Een brede eikenhouten buffetkast met paneeldeuren onder drie laden.
Un buffet large en chêne, portes panneau en dessous de trois tiroirs.No longer availableDim. b: 104 x 214 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#481
Een lot van vier maskers in diverse uitvoeringen.
#641
#671
Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
#783
Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830
#63
Een driedelig toiletstelletje van Luiks glas. XIXe eeuw.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre de Liège. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
#120
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 550 / 650 -
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 600 / 700 -
#848
Un lot de livres portant sur l’art:- Walter ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#89Charles Melikoff
“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
”Gitane”. Huile sur panneau. Panneau fissuré.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 80 / 120