#313
Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#67
“Danseres”. Een bronzen beeld in de stijl van de art deco.
#902
Gedeelte glasservies van kristal.
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#541
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw.
#876
Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#723
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#688
Een Afrikaans houten beeld van een spiegelfetisj.
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
#687
Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120