No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
#94Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#90Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25