#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#189Willy VandersteenEen lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline only