#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#243Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60