#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#181Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
#34Een Chinese dekselvaas.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#44Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
#5Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60