#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25