#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
#69Een paar Afrikaanse koperen armbanden.
A pair of African copper bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#41Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
#99Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een Chinese dekselvaas.
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.