No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#72Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
#86Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25