#91Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#45Een lot van 2 tinnen items, theekan en sierschotel.
A lot of 2 pewter items, teapot and decorative plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
#83Een koperen handtasje. met gegraveerd decor.
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
A vintage Wilesco steam engine, the chimney is missing.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 36 x 24 cmEstimate: € 20 / 30