Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.

Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.

Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.
SKU: 2508200009.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #9
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #568

    Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.

    Flacon à parfum en ivoire finement sculpté et polychromé en forme de personnage. Signé. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #733

    Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.

    Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #381

    Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.

    Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #640

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #204

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #443

    “Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    “Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227

    Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.

    Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #715

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Foucart à Bruxelles

    Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.

    Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #184
    Carl Sierig
    Period: 1839 - 1905

    “Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.

    “Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #191
    Pierre Huber

    Een vuurvergulde bronzen schouwpendule met een allegorisch bas-reliëf op de koopvaardij in de basis. Bovenaan een tafereel van een pijprokende Moriaan bij een scheepsvracht met anker. Gemerkt op de wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Pendule en bronze doré au feu. Base décorée d’un bas relief allégorique sur la flotte marchande. A côté de l’horloge un Maure fumant sa pipe, de l’autre côte un ancre. Marque sur le cadran. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 7000 / 8000
  • #389

    “Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.

    “Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 71 x 53 & 48 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #131
    Montjoye - Legras

    Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #655

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerd front. XIXe eeuw.

    Coffre en chêne à front sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 54 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een achthoekige kraagvaas van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Vase octogonal en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #595

    Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.

    Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 205 x 228 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #411

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.

    Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #303

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #293

    Drie siervaasjes van deels verguld Brussels porselein, waarbij twee een paar vormen en versierd zijn met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.

    Trois vases partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire et décorés de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 25& 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #723

    Een reeks van elf antieke Delftse tegels.

    Suite de onze carreaux de Delft anciens.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #437

    “Muze”. Een beeldje van meerkleurig Parijs’ porselein. XIXe eeuw.

    “Muse”. Statuette en porcelaine polychrome de Paris.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #128

    Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.

    Vierge à l’Enfant stylisée en ivoire. Travail africain, années 30.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #47

    Een lot van zes XIXe eeuwse doosjes, waarvan vijf met schildpad. Enkele beschadigingen en manco’s.

    Lot de six petites boîtes dont cinq en écaille. Quelques dégâts et manquants.
    No longer available
    Dim. b: 6 & 9 cm; Ø: 8 - 9 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.

    Tapis Persan en laine.
    No longer available
    Dim. 243 x 360 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #739
    Pieter Van Mol
    Period: 1906 - 1988

    “Ruïne te Fontvieile”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1972.

    “Ruine à Fontvieille”. Huile sur toile. Signée et datée 1972 au verso.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.

    Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273

    Een pop met porseleinen hoofdje.

    Poupée à la tête en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #754

    Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.

    Miroir en acajou aux traits incrustés.
    No longer available
    Dim. 60 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #91

    “Waterdraagster”. Een bronzen beeld. (kruik ontbreekt).

    “Porteuse d’eau” Sculpture en bronze. Cruche manque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464

    Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.

    Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een mahoniehouten meubel in gotische stijl met twee deuren met briefpanelen en drie laden.

    Meuble de style gotique en acajou ouvrant à deux portes et à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 131 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #307

    Een koperen granaat van een Leopard-tank.

    Grenat en cuivre d’une blindée Léopard.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #254
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More