#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#236Een houten Empire gatelegtafeltje. Met messing details en 1 lade. Enkele strips manco en blad los.
A wooden Empire gatelay table. With brass details and 1 drawer. Some strips missing and leaves loose.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 59 x 43cmEstimate: € 25 / 50 -
#76Een lot vintage poppen, waarvan 3 in kunststof en 1 porselein.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#137DresdenEen Duits porseleinen bonbonière met florale elementen en vergulde details. Onderaan gemerkt.
#70Val Saint LambertEen vintage kristalkleurige vaas, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A vintage crystal-colored vase, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#16Een vintage verguld badkamerspiegeltje.
A vintage gilded bathroom mirror.No longer availableOnline onlyDim. 27cmEstimate: € 10 / 20 -
#5Een houten speldoos met backgammon en dammen.
A wooden game box with backgammon and checkers.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 31 x 38cmEstimate: € 15 / 30