#54Les CordesEen fantasiehalssnoer met witte steentjes. Model ‘Jeri’.
#48Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert schaal, blauw in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd.
A vintage crystal Val Saint Lambert bowl, blue in the mass colored, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 5.5 x 21 x 21 cmEstimate: € 25 / 50 -
#52Een paar koperen kandelaars, gemerkt made in England.
A pair of brass candlesticks, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 35 -
#181Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
#185Een houten kistje in boekvorm, gesigneerd Daem M.
#170Een lot tin in Art Nouveau stijl, bestaande uit 2 vazen en 2 schalen.
A lot of pewter in Art Nouveau style, consisting of 2 vases and 2 bowls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#63Een retro designlamp met verstelbare arm in gechromeerd metaal.
A retro design lamp with an adjustable arm in chrome metal.No longer availableOnline onlyDim. 50cmEstimate: € 35 / 70 -
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampenvoet.
#31Een lot van 5 oude puzzels en een spelletje we voegen er een houten schaakspel in doosje aan toe waarvan één topje ontbreekt.
A lot of 5 old puzzles and a game, including a wooden chess set in a box with one missing top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40