#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#490Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#44“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#134Henri De Clerck“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
#23Twee vazen van Boheems kristal.
#289Henri Geertsen“Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.
”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Frans Van Roie“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre polychrome Murano.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#153Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220