#723Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
#237Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200