#474Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#716KirmanEen handgeknoopt wollen Perzische loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
#283“La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.
”La vapeur”. Une statue en régule à patine brune sur socle en marbre rouge. D’après une oeuvre par Laurent Charles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#174Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951“Interieur”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
Un bateau chinois en os sur socle en bois.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 100 / 180