Other lots in this auction
-
#695‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. 26 delen, drie Nederlandstalige en drieëntwintig Franstalige volumes. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat.
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Crédit Communal 1985 - 1996. 26 vol., Trois en Néerlandais, les autres en Français. Couverture rigide et couvertures de protection en très bon état.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#395Een lot van zeven boeken uit de reeks “Kunst en beschaving” van Artis-Historia: Het nabije Oosten, Perzië, Rome, Het pre-Colombiaanse Mexico, De middeleeuwen deel 1, De renaissance, BarokAlsook twee uitgaves buiten de reeks: Rubens en zijn tijd & De Vlaamse Primitieven.
Un lot de sept livres de la collection “Art et civilisation” par Artis Historia:Le proche Orient, la Perse, Rome, Mexique pré-colombienne, le Moyen Age volume 1, la Renaissance, le Baroque. Ainsi que deux volumes hors série: Rubens et sa période & Les Primitifs Flamands.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 68,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#898Een lot kunstboeken:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. Franstalig.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Brussel, 1960.- “Peintres Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Parijs, 1947.- “ Teekeningen van Vlaamsche meester(..)
Un lot de livres portant sur l’art:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. En français.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Bruxelles, 1960.- “Peintre Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Paris, 1947.- “ Tekeningen van Vl(..)No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#183LouboutinEen lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#218“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#233Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#596Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#546Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
Un crâne de Koudou sur un panneau mural en bois.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 160 -
#278Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger van wit en roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif en or blanc et rose serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 600 / 700

