Other lots in this auction
-
#58Panamarenko
“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#836
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 190 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#705
Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
Cinq petits vases en terre-cuite. Travail philippin.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113
Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met gedreven decor.
Une canne en bois à manche en argent 800‰ et décor repoussé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#366Villeroy & Boch
Een aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87
Twee houten voorouderbeeldjes. Songye (DRC).
Deux statues en bois représentant des ancêtres. Songye (RDC).No longer availableDim. H. 40 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#374A. Delvigne (Henry Schouten)
“Bloemenstilleven”. Olieverf op ovaal doek. Gesigneerd. Op te frissen.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. A rafraîchir.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#478
Een uitvouwbare bureaulamp. Gemerkt.
Une lampe de bureau pliable. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#585
Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#207
Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.No longer availableEstimate: € 200 / 300