#14Kurt Peiser
Een paar etsen van een hond en een kat. Gesigneerd buiten de plaat.
Une paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,25 cmEstimate: € 40/60 -
#311
Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80 -
#594
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De Troyer.
”Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Troyer.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#23
#623
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Une statue d’un sage chinois en pierre de lard.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 420/480 -
#276
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
#383
Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
#89B. Van Loon
“Boerin met kippen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermière et poules près d’une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#696Kilim Baneh
#729Stefan Annerel
“Rood”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘92.
”Rouge”. Huile sur toile. Signature au dos et datée ‘92.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40