#560Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
#336Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
#26Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
#447Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.
#50Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#68“Sint-Nicolaas”. Messingen triptiek.
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#445Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
#772Villeroy & BochPartij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.
#683GobenaEen afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.
Vase art déco sphérique aplati en noir et or. Avec marque.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 500 / 800