#636Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#220Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale briljant cushion shape van +- 1,03 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et d'une forme centrale en coussin brillant de + - 1,03 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 460 / 500