#246
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer. Onderste deurhengsel manco.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage. Une charnière manque.No longer availableDim. 107 x 111 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632
#440Casio & Rodania
Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#592
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#146
#431Val Saint Lambert
#203
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#15
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
#3
Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#571Antoine BaryePeriod: 1796 - 1875
#542
Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120