Similar lots by type
-
#788Een lot van drie heiligenbeeldjes, bestaande uit een Madonna van meerkleurig porselein, een Madonna met kind van Brussels porselein en een Christusbeeld van monochroom wit biscuit.
Ensemble de trois statuettes de saints comprenant une Vierge en porcelaine polychrome, une Vierge à L’Enfant en porcelaine de Bruxelles et un Christ en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#68E. Werner“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een paar knielende engeltjes van polychroom biscuit. Eéntje met beschadiging vooraan.
Une paire d’angelots agenouillés en biscuit polychrome. L’un avec accident.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#668“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#309Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#122M. Bertrand“Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.
“Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.No longer availableDim. 48 x 58 & 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#433Specerijenstelletje versierd met een varken. Oostenrijks porselein. Onderaan genummerd.
Garniture à condiments décorée d’un cochon. Porcelaine autrichienne. Numérotée sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#821Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 180 -
#307“Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#843Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#391Een lot verschillende Belgische medailles. Veertien stuks.
Lot de différentes médailles belges. Quatorze pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#569“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#837Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#677Een Chinese aardewerken vaas en een polychrome gemberpot, beide met gelijmd deksel en onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.No longer availableDim. H. 40 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#453Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.
Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#618Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 150 / 160 -
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60 / 100

