#668“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#68E. Werner“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#788Een lot van drie heiligenbeeldjes, bestaande uit een Madonna van meerkleurig porselein, een Madonna met kind van Brussels porselein en een Christusbeeld van monochroom wit biscuit.
#309Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een paar knielende engeltjes van polychroom biscuit. Eéntje met beschadiging vooraan.
Une paire d’angelots agenouillés en biscuit polychrome. L’un avec accident.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 25
#88Een presse-papier van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel in de vorm van een olifant.
Presse papier en bronze à patine foncée sur socle en marbre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#21Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#599“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
#325Een paar presenteertafeltjes in drie niveaus in glas en metaal.
#678Drie diverse pijpen in presentatielijstje.
#12Het Kruis van Thomas van Aquino. Een gebedsprent.
La Croix de Thomas d’Aquin. Image de prière.No longer availableDim. 79 x 51 cmEstimate: € 20 / 25 -
#610“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#86HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#767Een kleine opgezette schildpad.
Petite tortue empaillée. Accidents.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 30 / 40