Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een bas-reliëf, een dekseldoosje met messingen montuur, een wijwatervaatje en een damesbuste.

Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een bas-reliëf, een dekseldoosje met messingen montuur, een wijwatervaatje en een damesbuste.

Lot de biscuits monochromes blancs comprenant un bas relief, une boîte à monture en laiton, un bénitier et une buste de dame.
SKU: 0702170018.
Category: Biscuit.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Een lot van drie heiligenbeeldjes, bestaande uit een Madonna van meerkleurig porselein, een Madonna met kind van Brussels porselein en een Christusbeeld van monochroom wit biscuit.

    Ensemble de trois statuettes de saints comprenant une Vierge en porcelaine polychrome, une Vierge à L’Enfant en porcelaine de Bruxelles et un Christ en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #68
    E. Werner

    “De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.

    “L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een paar knielende engeltjes van polychroom biscuit. Eéntje met beschadiging vooraan.

    Une paire d’angelots agenouillés en biscuit polychrome. L’un avec accident.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #668

    “De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

    “Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #309

    Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.

    Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #122
    M. Bertrand

    “Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.

    “Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 & 40 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Specerijenstelletje versierd met een varken. Oostenrijks porselein. Onderaan genummerd.

    Garniture à condiments décorée d’un cochon. Porcelaine autrichienne. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #821

    Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.

    Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #307

    “Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.

    “Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #843

    Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.

    Lot de trois différents fauteuils de style Regency.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #391

    Een lot verschillende Belgische medailles. Veertien stuks.

    Lot de différentes médailles belges. Quatorze pièces.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #837

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #677

    Een Chinese aardewerken vaas en een polychrome gemberpot, beide met gelijmd deksel en onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. H. 40 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #453

    Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.

    Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #618

    Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #532
    Jozef Vinck
    Period: Berchem 1900 - Mortsel 1979

    “Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.

    “Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 & 13 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More