Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig hart, een maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
Dim. h: 18 & 38 cm
SKU: 2408210287.
Category: Biscuit.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #22
    Capodimonte

    “Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.

    Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #578

    Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.

    Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #331
    Lladro

    “Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.

    Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #31
    Goebel, Germany

    “Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #58

    “Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.

    Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.
    No longer available
    Dim. l: 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 207 x 139 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #572
    Joris Olyslaegers

    “Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.

    “Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #246

    Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.

    Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 131 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #542

    Een Engelse lage mahoniehouten boekenkast.

    Une bibliothèque basse anglaise en acajou.
    No longer available
    Dim. 117,5 X 183 X 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649

    Een vaas van kleurloos kristal met een mauve versiering. Gemerkt met sticker. Jaren ‘60.

    Un vase en cristal incolore à décor mauve. Marqué d'une étiquette. Années 1960.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #250

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en twee baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. E VS II.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de deux baguettes d'un poids combiné de +- 1,04 ct. et d'un brillant central de +- 0,80 ct. E VS II.
    No longer available
    Dim. 5,13 g
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #259

    “Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.

    Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #705

    Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.

    Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #573

    Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.

    Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 190 / 230
  • #111

    Een dubbele fotokader met randen van gedreven Sterling zilver. Engelse keuren.

    Un double cadre photo avec des bords en argent sterling gaufré. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 (x2)
    Estimate: € 120 / 150
  • #321
    Capodimonte

    “Clown met poedel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Clown avec caniche. Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More