Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig hart, een maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
Dim. h: 18 & 38 cm
SKU: 2408210287.
Category: Biscuit.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #31
    Goebel, Germany

    “Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #331
    Lladro

    “Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.

    Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #578

    Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.

    Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #22
    Capodimonte

    “Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.

    Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #633

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.

    Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.

    Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #268
    Baby

    Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.

    Un projecteur antique dans une boîte en bois et avec des accessoires dans le tiroir. Incomplet et verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm (projector)
    Estimate: € 50 / 80
  • #266

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #101

    Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.

    Un buste de l'apôtre Jean, avec polychromie originale. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666
    Hereke

    Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.

    Un tapis de prière en soie noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 135 x 91 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #413

    Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels. Met houten sokkeltjes.

    Paire de vases cloisonnés sur laiton à décor de fleurs et d'oiseaux. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een bronzen vaas, Japan tijdperk Meiji.

    Un vase en bronze, Japon époque Meiji.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #373

    Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.

    Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #515

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,92 ct. et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #444
    A. Vierse

    Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 53 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More