Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig hart, een maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
Dim. h: 18 & 38 cm
SKU: 2408210287.
Category: Biscuit.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #31
    Goebel, Germany

    “Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #578

    Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.

    Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #22
    Capodimonte

    “Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.

    Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #331
    Lladro

    “Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.

    Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 45 / 65

Other lots in this auction

  • #302
    Kaiser, Germany

    Een dekselvaasje en een sierschotel van meerkleurig porselein met japans decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle et un plat décoratif en porcelaine multicolore à décor japonais. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #275

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une émeraude de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #445
    Lip

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 28,60 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #400

    Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.

    Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #265

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 6,25 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de tourmaline d'un poids combiné de +- 6,25 ct.
    No longer available
    Dim. 8,47 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #208

    Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.

    Un crucifix avec corps en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #88

    Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.

    Un buste de jeune fille en bronze de style Art nouveau d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 150 / 220
  • #606

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 207 x 139 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #30

    Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.

    Trois bagues tressées en or jaune 18 carats différentes.
    No longer available
    Dim. 4,07 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #121

    Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.

    Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 29 X 21 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #83

    Een kistje, opgebouwd met antieke (XVIIe eeuwse?) meubelpaneeltjes, versierd met inlegwerk.

    Une boîte, construite avec des panneaux de meubles anciens (XVIIe siècle?), décorés de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 14 x 48 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.

    Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 7 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More