Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot munten, bestaande uit een munt ter gedenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.

Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.

Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.
SKU: 2105190421.
Category: Zilver.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #421
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #164

    Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.

    Deux carafes, finitions en argent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #113

    Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.

    Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #218

    Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).

    Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).
    No longer available
    Dim. ± 6075 gram
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #131

    Een paar zilveren strooilepels. 800‰.

    Une paire de saupoudroirs en argent. 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 100 g
    Estimate: € 120 / 140
  • #101

    Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.

    Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #633

    “Geisha met bloemstuk”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    ”Geisha et pièce floral”. Une statue en ivoire finement sculptée sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #51

    Een lot van vier Zeiss Ikon camera’s uit de jaren ‘60 & ‘70: - Contessa - Contaflex - Continette - Symbolica

    Un lot de quatre caméras Zeiss Ikon des années ‘60 et ‘70: Contessa Contaflex Cintinette Symbolica.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #212
    Henry Schouten
    Period: 1864 - 1927

    “Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.

    ”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #423

    Een sierstuk van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een koppel met bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une pièce de décoration en porcelaine polychrome et dorée, décoration d’un couple et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #837

    Twee gemberpotten met een blauw op wit floraal decor, gemonteerd als lampen.

    Deux pots à gingembre, décor floral bleu sur blanc, montés en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een knielende Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha agenouillé en bois à patine dorée.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #551
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #523

    Een voorstelling van Boeddha van gepolychromeerd hout. Eind XIXe eeuw.

    Une représentation de Bouddha en bois polychrome. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #897

    Een koperen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en cuivre à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228
    Toussaint Le Noir à Paris

    Een verguld bronzen Lodewijk XVI wandklok z.g. cartel d’alcôve. Gemerkt op de wijzerplaat.

    Cartel en bronze doré. Période Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #215

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,76 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #122
    Hubert Coeck

    “Zicht op het oud veer van Niel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le vieux bac de Niel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More