Similar lots by type
-
#451
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32/38 -
#131Montjoye - Legras
Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/350 -
#258Gallé
Een siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200/250 -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300/400 -
#508
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 65/85 -
#338
Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 60/100 -
#404
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30/50 -
#701
Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#474
“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#232E. Coates
“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#354
Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal.
Dessin éducatif pour des leçons de langue Thaï (?).No longer availableDim. 149 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#128
Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.
Vierge à l’Enfant stylisée en ivoire. Travail africain, années 30.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#670
Een antiek Chinees tafeltje met een gescupteerde lade.
Petite table chinoise ouvrant à un tiroir sculpté.No longer availableDim. 90 x 86 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#30
Een 14 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 14k serti de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 300/400 -
#536
Een mahoniehouten meubel in gotische stijl met twee deuren met briefpanelen en drie laden.
Meuble de style gotique en acajou ouvrant à deux portes et à trois tiroirs.No longer availableDim. 131 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#408
Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#187
“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/240 -
#326
Een antiek altaardoek met een floraal decor in goudbrokaat op rode zijde (slijtage).
Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).No longer availableDim. 56 x 150 cmEstimate: € 60/100