Similar lots by type
-
#313Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
Un polyphone ancien et trente disques.No longer availableDim. L: 25,5 cm; H 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#271Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48Een mapje met 72 diverse munten. Replica’s en andere.
Une farde avec 72 pièces de monnaie diverses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#191Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500 / 1800
Other lots in this auction
-
#12Georges Grellet“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#395Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een blauwe en een groene asbak en een vaas met roze ruitmotieven. De laatste twee van Val St. Lambert.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant un cendrier bleu et vert, et un vase à décoration de losanges rose. Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#10Een lot varia waaronder een ivoren halssnoer met een pagode met Fujiyama in de achtergrond en een olifantenhoofd. We voegen er een te herstellen halssnoer van ivoor en parels en een aantal oude juwelen aan toe.
Lot varié dont un coliier en ivoire représentant une pagode et le Mont Fuji, ainsi qu’une tête d’éléphant. Nous ajoutons un collier à réparer en ivoire et perles et quelques vieux bijoux. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Deux petits ânes en cuivre, dont un de style Rococo.No longer availableDim. h: 42 & 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#489G. Molière“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#206Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#584Gerard Darau“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420 / 500 -
#701Een paar hoorns van een kafferbuffel, gemonteerd op een houten muurplaquette.
Paire de cornes de bufle montées sur une plaquette murale en bois.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#487Lot Imari porselein, XIXde eeuw. Zes borden.
Lot de six assiettes en porcelaine d’Imari du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 70

