Similar lots by type
-
#191
Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#313
Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
Un polyphone ancien et trente disques.No longer availableDim. L: 25,5 cm; H 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#362
Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#48
Een mapje met 72 diverse munten. Replica’s en andere.
Une farde avec 72 pièces de monnaie diverses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#271
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#351
Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#12Georges Grellet
“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#543
Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en porcelaine polychrome de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. 41,50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246
Een met metaal versterkte eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren en twee laden.
Un buffet en chêne renforcé avec du métal à deux portes a panneau sculptés et deux tiroirs.No longer availableDim. 111 x 129 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#602
Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#141Keramis
Een eironde vaas van plateelwerk met een art deco decor. Onderaan gemerkt en genummerd D 1847.
Un vase ovale en faïence avec décor art déco. Marque sous la base et numéroté D 1847.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#707
Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352
Een paar grote Delftse dekselvazen. Omstreeks 1900.
Deux vases à couvercle de Delft. Vers 1900.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#256
Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.
Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.No longer availableDim. 189 x 124 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#515Swarovski
Een lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#275
Een Biedermeier olie- en azijnstelletje van 812‰ zilver met kristallen karafjes. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un huilier-vinaigrier Biedermeier en argent, 821‰, carafes en cristal . Travail allemand et marque d’importation belge, entre 1831 et 1868.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200