#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
#51Een cachepot van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
#759Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,60 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,31 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#500Een eikenhouten halbank in neogotische stijl, versierd met gebeeldhouden figuren en panelen.
Un banc de couloir en chêne, style Néogothique, décor de panneaux sculptés et figures.No longer availableDim. 129 x 137 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713“Eend”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Canard”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 100 / 150 -
#689“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#201“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
#123Achille LeysPeriod: 1873 - 1953Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 180 / 220