Other lots in this auction
-
#575
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één centrale parel en met twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'une perle centrale et de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct.No longer availableDim. 5,52 gEstimate: € 300/400 -
#623
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#811
Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
Coupe sur piédouche en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#226
Een gebeeldhouwde Bretoense bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, versierd met decors van personages, vegetale motieven en opengewerkte karrenwielmotieven.
Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#125
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 24,86 gEstimate: € 1200/1400 -
#498
Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#483
Een gesculpteerd houten zittende Boeddha.
Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een XIXe eeuws Belgisch uniform.
Uniforme belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#634
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#610Armani Collezioni
Een grote ovale fantasiebroche in originele doos.
Grande broche de fantaisie ovale dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#155
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120/200