#686
Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
#154Jozef Jodocus Moerenhout
“Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.
Chien dans la neige. Huile sur toile. Signée et datée 1873. Retoilée.No longer availableDim. 33,5 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#457
Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
#652
Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#681Schaub-Lorenz
Een vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.
#634
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
#153Delvaux
“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#427
Een schaal van gecraqueleerd celadonporselein.
Un bol en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#141
Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300/350 -
#24Abraham OrteliusPeriod: 1527 - 1598.
Flandria comitatus descriptio. Une carte coloriée à la main. 1592 - 1598.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 100/120