#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#503“Abstract”. Een kunstwerk van gepolychromeerd terracotta. Draagt handtekening ‘Nicolaas Warb’.
“Abstrait”. Une œuvre en terre cuite polychrome. Signée 'Nicolaas Warb'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
#626Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#678Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
#135Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,53 ct. FVVS1 en briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 0,53 ct. FVVS1 et de brillants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#501Yves Lohé“La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
La violoniste. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 550 / 600 -
“Happy cow”. Deux lithographies d'après les travaux de Peter Diem.No longer availableEstimate: € 200 / 300