Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.

Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.

Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.
SKU: 2604220022.
Category: Boek.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #22
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #278

    “L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.

    "L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #470

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 6,07 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #507
    Mimosa

    Een art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.

    Un vase art déco en verre de Scailmont, Manage. D'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #76

    Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.

    Amphore en faïence sur socle en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #114

    “Portret van Edward VI”. Olieverf op paneel. Te restaureren. Naar de XVIe eeuw.

    "Portrait d'Edouard VI". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer. D’après le XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #405
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.

    Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.
    No longer available
    Dim. 75 x 120 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #494

    Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. 130 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #518

    Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen en vlinders. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.

    Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs et de papillons. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #535

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More