Other lots in this auction
-
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75 / 90 -
#251Le Tallec à Paris
Een vaas op vierkant voetstuk van veelkleurig porselein met een decor van vogels en bloemen in uitsparingen, omlijst met goud en op lichtblauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Vase à base carrée en porcelaine multicolore à décor d'oiseaux et de fleurs en cartouches, encadrées d'or et sur fond bleu clair. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#396
Een archiefmeubeltje met twaalf kleine laden.
Un classeur à douze petits tiroirs.No longer availableDim. 54 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#518
Een deels witgepatineerd houten masker met jute en touw.
Masque en bois patiné partiellement blanc avec jute et corde.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 80 / 100 -
#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#365Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#586
Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Joris Buseyne
“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
"Travail abstrait avec des hiboux." Travail en céramique avec du métal.No longer availableDim. 170 x 51 x 18Estimate: € 80 / 120 -
#227
Een Pruisisch sabel in schede. Omstreeks 1880.
Un sabre prussien en fourreau. Vers 1880.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 140 / 160