Similar lots by type
-
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100 / 160 -
#559“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
”Femme et la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 500 / 800 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#829“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000
Other lots in this auction
-
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#880Val St. LambertEen paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.No longer availableDim. 15 x15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#820Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#195Omega Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#56Jean RocheEen paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.
Une paire de fauteuils, revêtement de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#866Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45 -
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#705Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
Une petite pendule en noyer, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een art decor sigarettendoos van zilver. Engels Londen keuren. Datumletter C. 1938. P&B LD.
Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.No longer availableDim. 166 gEstimate: € 100 / 150

