Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstmpels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.

Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.

Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.
SKU: 2506190887.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #887
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184

    “Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).

    ”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).
    No longer available
    Dim. 58 x 93 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #80

    Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.

    Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 12,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #196

    Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.

    Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #829

    “Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.

    ”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #559

    “Dame aan zee”. Olieverf op paneel.

    ”Femme et la mer”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #842

    Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.

    Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #201

    Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.

    Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.
    No longer available
    Dim. 245 g
    Estimate: € 100 / 160
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #750

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.
    No longer available
    Dim. 84,49 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #377

    Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.

    Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #111

    Een polychroom houten beeld van een ruiter.

    Une statue en bois représentant un cavalier.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #846

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 110 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #306

    Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.

    Un berceau Art Déco en pin vernis. Avec revêtement. +- 1928.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #458

    Een zeilbootje van malachiet met ivoren zeilen.

    Un petit voilier en malachite et aux voiles en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #476

    Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.

    Un lot de quatre carpettes et couloirs Mori.
    No longer available
    Dim. 175 x 68 cm (grootste)
    Estimate: € 25 / 50
  • #697

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.

    Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main. Une pendule restaurée.
    No longer available
    Dim. l: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #294
    Coeckelbergs

    “Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een Napoleon III kolompendule, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. Onder stolp met eveneens gemarquetteerde voet. Met sleutel.

    Une pendule colonne Napoléon III, décoration d’incrustations en laiton et nacre. Sous cloche et pied marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 53 / 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #63

    “Moeder met kinderen’. Een bronzen beeld, gemonogrammeerd D.A. Paris.

    ”Mère et enfants”. Une statue en bronze, monogramme D.A., Paris.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #356

    Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.

    Une table Gateleg en chêne avec un tiroir sur le côté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm Ø 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #775

    Een 18 karaats geel gouden dasspeld.

    Une pince à cravate en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #447
    A.M.C.

    Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.

    Deux petits renards en crackleware. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More