Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.

Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.

Un lot de cartes postales de divers pays.
SKU: 2602190037.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #74
    Albert De Deken

    “Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.

    ”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 72 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #743

    Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.

    Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H.27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #122
    Albert De Deken

    “De vaart te Schoten.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1968.

    ”Le canal à Schoten”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1968.
    No longer available
    Dim. 71 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #58
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)

    ”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).
    No longer available
    Dim. Ø: 52 cm; b: 93 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #889
    C. Geuts

    “Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Een lot postzegelboeken bestaande uit: één album met postzegels uit Zimbabwe 1987-2012, één insteekboek met postzegels van diverse landen, één insteekboek met postzegels uit Oost- en West-Duitsland + Berlijn en bezetting, één insteekboek met postzegels over kunst, één insteekboek met postzegels uit Oost-Duitsland, één album met postkaarten uit Zwitserland.

    Un lot d’albums de timbres postes: un album de timbres postes du Zimbabwe 1987 -2012, un album de collection de timbres postes de divers pays, un album de collection de timbres postes de l’Allemagne ( Est et Ouest), Berlin, l’occupation, un album de collection de timbres postes en relation avec l’Art, un album de collection de timbres postes de L’Allemagne de l’Ouest un album de timbres postes de la Suisse.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #212

    “Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

    ”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #67

    Een lot postzegelboeken bestaande uit: één insteekboek met postzegels uit Zwitserland, Canada, Engeland, Duitsland, diverse, twee voordruk albums met postzegels uit Joegoslavië 1988-1991 en Slovenië 1992-2015, één boek met de UNO-vlaggenreeks en Genève 1971-1979, één insteekboek met postzegels uit diverse landen, één klein mapje met diversen.

    Un lot de timbres postes: - un album de collection avec timbres postes de la Suisse, Canada, Angleterre, Allemagne, divers. - deux albums avec timbres postes de la Yougoslavie 1988 - 1991 et la Slovénie 1992-2015. - un album de timbres postes UNO- drapeaux et Genève 1971 - 1979. - un album de collection, divers pays. - un album divers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #227

    Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.

    Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300

Other lots in this auction

  • #374
    A. Delvigne (Henry Schouten)

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op ovaal doek. Gesigneerd. Op te frissen.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #48

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #100

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,32 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,32 ct.
    No longer available
    Dim. 8,92 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #459

    Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.

    Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #744
    Ingrid Brullemans

    “Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.

    ”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382

    “Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.

    ”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462

    Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.

    Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #578

    Een sierbord van blauw en wit Chinees porselein met een decor van ruiters. Met zilveren montuur.

    Un plat chinois en porcelaine bleue et blanche, montures en argent.
    No longer available
    Dim. Ø 28,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #682

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More