#889C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#58Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#67Een lot postzegelboeken bestaande uit:één insteekboek met postzegels uit Zwitserland, Canada, Engeland, Duitsland, diverse,twee voordruk albums met postzegels uit Joegoslavië 1988-1991 en Slovenië 1992-2015,één boek met de UNO-vlaggenreeks en Genève 1971-1979,één insteekboek met postzegels uit diverse landen,één klein mapje met diversen.
Un lot de timbres postes:- un album de collection avec timbres postes de la Suisse, Canada, Angleterre, Allemagne, divers.- deux albums avec timbres postes de la Yougoslavie 1988 - 1991 et la Slovénie 1992-2015.- un album de timbres postes UNO- drapeaux et Genève 1971 - 1979.- un album de collection, divers pays.- un album divers.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#743Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
#227Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
#212“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#74Albert De Deken“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#53Een lot postzegelboeken bestaande uit:één album met postzegels uit Zimbabwe 1987-2012,één insteekboek met postzegels van diverse landen,één insteekboek met postzegels uit Oost- en West-Duitsland + Berlijn en bezetting,één insteekboek met postzegels over kunst,één insteekboek met postzegels uit Oost-Duitsland,één album met postkaarten uit Zwitserland.
Un lot d’albums de timbres postes:un album de timbres postes du Zimbabwe 1987 -2012,un album de collection de timbres postes de divers pays,un album de collection de timbres postes de l’Allemagne ( Est et Ouest), Berlin, l’occupation,un album de collection de timbres postes en relation avec l’Art,un album de collection de timbres postes de L’Allemagne de l’Ouestun album de timbres postes de la Suisse.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#681Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#838Royal Dux“Haremdanseres.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Danseuse de harem”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque de triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#309“Neerhofscène” en “Zemelziften”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pendants.
”Scène de basse-cour” & “ Tamisage de son”. Huile sur toile. Signées. Pendants.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#732”Portret van een vrouw”. Olieverf op board.
”Portrait d’une femme”. Huile sur carton.No longer availableDim. 34,5 x 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#337Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 100