Similar lots by type
-
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#846
Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een citrine van ± 8,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une citrine de ± 8,45 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1800/1900 -
#1026
Een violontafel van gebeeldhouwd notenhout, versierd met vruchten.
Table violon en noyer sculpté décorée de fruits.No longer availableDim. 125 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#495India
Twee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.
Deux colliers en argent aux pierres précieuses.No longer availableDim. 184,93 gEstimate: € 80/120 -
#455Touareg
Drie verschillende halssnoeren van geitenleer en verzilverd metaal bezet met half edelstenen, één ervan met zilveren bol en één met hanger in koper.
Trois bracelets en cuir de chèvre et métal argenté sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#588
Een Chinees porseleinen schaaltje met sang-de-boeufglazuur.
Une coupelle en porcelaine chinoise sang-de-boeuf.No longer availableDim. Ø:14 cmEstimate: € 220/280 -
#208
Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.
Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#905
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.No longer availableDim. h: 12; 7 & 4 cmEstimate: € 200/260 -
#381
Een jachtservies van wit en verguld porselein met handgeschilderde decors van wild. Voor twaalf personen met grote schaal, terrine en sauskom. Schotel gerestaureerd.
Service de chasse en porcelaine blanc et doré aux décors peints à la main représentant des animaux. Pour douze couverts avec grand plat (restauré), terrine et saucière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#419
Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.
Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .No longer availableEstimate: € 30/60 -
#170
Een paar famille noire vazen van Chinees porselein. Met een polychroom decor van kemphanen en bloemen. Onderaan dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in blauw onder glazuur.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille noire de coqs et de fleurs. Sous la base marque de dynastie de Kangxi entourée de deux cercles concentriques en bleu sous couverte.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/140