Other lots in this auction
-
#420
Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.
Une table vintage des années 70. Pieds croisées.No longer availableDim. 85 x 160 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199Napels
“Bedelaarsfamilie”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de gekroonde N, XIXde eeuw.
"La famille du mendiant". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas du N couronné, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#480
Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#381Val Saint Lambert
Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561
Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
Deux théières en porcelaine de Chine bleu et blanc, l'une à décor d'oiseaux, de fleurs et de bambous, époque Qianlong (fêlure au fond), l'autre à pêches, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#137
“The persistence of memory.” Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. Op sokkel. Genummerd 340/350. Met certificaat.
"La persistance de la Mémoire." Sculpture en bronze d'après Salvador Dali. Sur socle. Numéroté 340/350. Avec certificat.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#618
Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.
Lot de deux snuf bottles. Décorés de grenouilles resp. chevaux.No longer availableDim. h 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362
“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238
Acht zilveren zoutvaatjes, mosterdpotjes e.d. voorzien van kobaltblauwe glazen reservoirs. Zoutvaatje, keuren van Chester, datumletter X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Nederland 2de gehalte, P. Idem, Nederland 2de gehalte, R. Idem, paar, onleesbaar merk. Mosterdpotje met lepel, Birmingham, D. Idem met zes verschillende lepels, London, S.B. & S. Ltd, onduidelijk merk. En een extra ovaal kobaltglazen bakje.
Huit salières en argent, pots à moutarde, etc. avec réservoirs en verre bleu cobalt. Salière, poinçons Chester, lettre date X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Pays-Bas 2e montant, P. Idem, Pays-Bas 2e montant, R. Idem, paire, poinçon illisible. Pot à moutarde avec cuillère, Birmingham, D. Idem avec six cuillères différentes, Londres, SB & S. Ltd, marque peu claire. Et un récipient en verre de cobalt ovale supplémentaire.No longer availableDim. 365 g zilverEstimate: € 180 / 250 -
#600Imari
Een paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.
Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.No longer availableDim. H. 26 & 24 cmEstimate: € 100 / 150