Similar lots by type
-
#648
Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.
Sabre de cadette espagnole. Marque Toledo, Spain.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 90 / 110 -
#641
Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.
Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#631
Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613
Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.
Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#87
“Ruiter bij een dame in een prieeltje”. Een groep van monochroom wit biscuit.
“Cavalier et jeune femme dans une tonnelle de jardin. Groupe en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60
Een parelsnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met saffieren rond een klein diamantje.
Collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de saphirs entourant un petit diamant.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#379Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662
Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.
Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 120 cmEstimate: € 120 / 130 -
#112Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Havenzicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#703
Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.
Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#347Val St. Lambert
Twee designvazen van groen kristal. Jaren ‘50.
Deux vases design en cristal vert. Années ‘50.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10
Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#151
Drie musicerende engeltjes van donkergepatineerd brons op marmeren sokkels.
Trois angelots musiciens en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626
Een grote trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Kleine manco links bovenaan.
Grand trumeau en bois sculpté de style Louis XVI. Petit manquant en haut à gauche.No longer availableDim. h: 254 cmEstimate: € 120 / 200 -
#534
Een Napoléon III violontafel van zwart gebeitst en verguld hout. Kruisverbinding in X versierd met een gesculpteerde dekselvaas.
Table violon Napoléon III en bois noirci et doré. Entretoise en X surmontée d’une vasque sculptée.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een smaragd van ± 3 ct. Art deco.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif art déco serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une émeraude de ± 3 ct.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 900 / 1000