Similar lots by type
-
#631
Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.
Sabre de cadette espagnole. Marque Toledo, Spain.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 90/110 -
#613
Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.
Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#641
Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.
Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#52
Twee kleine hoevezichten en een mannenportret. Olieverf op paneel en de laatste eglomisé, gesigneerd H. Bauer. XIXe eeuw.
Deux petites vues de ferme et un portrait d’homme. Huile sur panneau, le dernier un églomisé signé H. Bauer. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#379Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#583
Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200/240 -
#173
Een grote cachepot van meerkleurig Belgisch aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf.
Grand cache-pot en faïence belge polychrome décoré de fleurs en relief. Deux anses en forme de branches.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#62
Een mondgeblazen glazen karafje en een handgeschilderd glazen vaasje.
Carafe en verre soufflé à décor d’un personnage en camaïeu blanc et un vase décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 35/45 -
#111
Een art deco vaas van blauw en wit gekleurde glaspasta.
Vase art déco en pâte de verre bleue et blanche.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 45/65 -
#575
Groot lot postuitgaven: Speciale albums met “First Day Sheets” (1999-2014) en met 70 “Numilettres” (1999-2011), in perfecte staat en met eerstedags stempels. Een album met postfrisse vellen en blokken (2010-2013). Een mapje n.a.v. 40 jaar huwelijk Albert en Paola 1999. Een map met Duostamps. ± 125 zegels in blokken van 5 of 15 met als thema stripfiguren en tekenfilms. Een map met voorgefrankeerde briefkaarten.
Grand lot d’éditions de la Poste. Albums spéciaux avec des “First Day Sheets” (1999-2014) et 70 “Numilettres” (1999-2011), en parfait état premier jour. Un album aux feuillettes et blocs fraîches (2010-2013). Une cassette honorant 40 ans de marriage d’Albert et Paola 1999. Un classeur aux Duostamps. ± 125 timbres en blocs par 5 et par 15 traitant les bandes dessinées et les dessins animés. Et un classeur avec des cartes postales pre-oblitérées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#438
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#515Edel Collecties
“Le Patrimoine Belge”. Reeks van zeven munten. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Reeks van zes munten. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Reeks van vier munten. Alles van verzilverd en verguld koper. Telkens met een uitvoerig certificaat. We voegen er een kistje met 11 soortgelijke munten aan toe. Grotendeels uitgave Alan Roberts.
“Le Patrimoine Belge”. Suite de 7 pièces de monnaie. De Nederlandse Euro Herdenkingsslagen. Suite de 6 pièces. “Meesterwerken Rijksmuseum”. Suite de 4 pièces. Le tout en cuivre doré et argenté. Chaque fois avec un certificat extensif. Nous ajoutons un coffret avec 11 pièces de monnaie semblables. En partie Ed. Alan Roberts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#778
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#54
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 60/100