Similar lots by type
-
#113
Een paar boekensteunen met messingen paarden op onyxen sokkel.
Paire de serre-livres en forme de chevaux en laiton sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/130 -
#382
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#459Bob Torep
“Frits en Friede op Le Père Lachaise”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Frits et Friede sur le Père Lachaise”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#636
Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#96
Een mooi versierde Zaanse klok. Met gewichten.
Pendule murale dite Zaanse klok, travail récent mais joliment décorée. Avec poids.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#591
“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/350 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#488
Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120/200 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#589
Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,68 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 450/550 -
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/50 -
#21
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60