Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Lot schaalmodellenvoornamelijk Burago en motormax.Volkswagen Kever 1976, Chevrolet corvette 1998, Nissan, Dodge viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotief Henchel Wegmann 232, Locomotief P8 Baureihe 38.

Een lot schaalmodellen voornamelijk Burago en Motormax. Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotief Henschel Wegmann 232, Locomotief P8 Baureihe 38.

Un lot de miniatures, la plupart Burago et Motormax: Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotive Henschel Wegmann 232, Locomotive P8 Baureihe 38.
SKU: 1004180058.
Category: Speelgoed.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #762

    Een lot grote en kleine poppen met toebehoren, waaronder kleertjes, een kastje, een bed en een wagentje.

    Lot de grandes et petites poupées et accessoires, dont vêtements, un meuble, un lit et une charrette.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #343

    Een houten triktrakspel met vilten bekleding en met houten schijven.

    Un bac à jacquet en bois avec revêtement en feutre et disques en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #449
    UNICA Kortrijk TECNIC

    Een lot van vijf constructiedozen uit de jaren 50. Waaronder TECNIC 1 in originele toestand ( nooit gebruikt, elementen op karton) met handleiding, een TECNIC 2 met handleiding, Twee TECNIC 5 dozen, een rode en een blauwe, beide met handleiding en een TECNIC 6 doos met handleiding.

    Un lot de cinq boites de constructioln, années ‘50. Comprenant TECNIC 1 état d’origine, jamais utilisé, éléments sur carton et notice d’utilisation. TECNIC 2 avec notice d’utilisation. deux boites TECNIC 5, une rouge et une bleue, tout deux avec notice d’utilisation, et une boite TECNIC 6 avec notice d’utilisation.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #770

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.

    Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #639

    “Cabaretdame”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van der Hen

    “Femme de cabaret”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : Van der Hen.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #342
    Jakob Smits

    “Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.

    ”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #306

    Een eikenhouten kofferbank, versierd met gebeeldhouwde leeuwen en mannenbustes en de panelen met rozetten.

    Un banc-coffre en chêne, décoration de lions et bustes d’hommes sculptés, panneaux avec rosettes.
    No longer available
    Dim. 112 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #43

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een vaas van cloisonné brons. Chinees werk. Lichte deuk aan de basis.

    Vase en bronze cloisonné. Travail chinois. Petite bosse dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #26
    Joseph Van Luppen

    “Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 178 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    “Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

    “Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #165

    Een notenhouten armstoel in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer de style Louis XIII, revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #810

    Een smeedijzeren kandelaar.

    Candélabre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More