#649SabenaLitho, Ed. “LINSMÔ”, afbeelding Afrikaanse krijgervrouw. Een Duitstalige vintage affiche voor de ter ziele gegane luchtvaartmaatschappij.
Litho, éd. « LINSMÔ », image de femme guerrière africaine. Une affiche vintage en allemand pour la compagnie aérienne disparue.No longer availableDim. h49cm x b3Sabena, Belgische Luftverkehr0cmEstimate: € 100 / 120 -
#654“Meisjesportret.” Op doek. Draagt handtekening ‘Jones’.
#312“Les Oeuvres de Misericorde.” Een 19de eeuwse gravure naar een origineel van David Teniers.
"Les Oeuvres de Miséricorde." Une gravure du XIXe siècle d'après un original de David Teniers.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#571Olifantenmasker versierd met schors, raffia, cauris en glazen parels. Kuba, DRC.
#443Een knielende Thaise Boeddha van verguld hout.
#266Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#11Twee oude glazen karafjes en een fruitschaal.
#282“Boerenopstand”, aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
« Révolte paysanne », aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 22x20 cmEstimate: € 40 / 60