Other lots in this auction
-
#155
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300/1400 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#305Junghans Automatic
Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70
Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70No longer availableDim. h13cm x b19cmEstimate: € 50/60 -
#475
“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400/500 -
#195
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et de saphirs jaunes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500/600 -
#414Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
Twee chromolitho’s. Gesigneerd in de plaat.
Deux chromolithographies. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 35/45 -
#33Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#236
Eikenhouten klapsecretaire in Engelse stijl. Onderaan vier laden, achter het klapblad opbergvakken en een centraal deurtje.
Secrétaire à abattant en chêne de style anglais. Quatre tiroirs en partie basse, des casiers de rangement derrière l'abattant avec une petite porte centrale.No longer availableDim. h103 x b66 x d44Estimate: € 50/100 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200/230 -
#676
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 90 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#653Lladro, Spain
Lot van twee beeldjes, meisje aan waterpomp en meisje met paraplu.Lichte schilferschade zijkant schort; meisje met paraplu.
Lot de deux figurines, fille à la pompe à eau et fille au parapluie. Légers éclats endommagés sur le côté du tablier et fille avec parapluie.No longer availableDim. h32cm x b20cmEstimate: € 80/100 -
#600
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40/60