Other lots in this auction
-
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875
“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250/350 -
#191Panamarenko
“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500/2000 -
#678
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#897
Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
Un lot de cinq coupes à champagne en cristal.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#648
Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
Un pare-feu antique en fer forgé, décoration de panier à fruits en relief.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80/120 -
#547
Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/160 -
#693
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#792Ed. Van Goethem
“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
Une terrine et sous-plat en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#838
Chinees geomantisch kompas in etui.
Un compas chinois dans un étui.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#528
Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
Un éléphant en crackleware monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/50