Other lots in this auction
-
#294Coeckelbergs
“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#665Dinh Van
Twee zilveren ringen. 925 ‰.
Deux bagues en argent. 925 ‰.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 60 / 120 -
#99Boul
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 350 / 400 -
#492
“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116
Een bleek houten commode Charles X met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169
“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
”Vierge à l’Enfant”. Une plaquette en plâtre, motifs et fruits autour en relief.No longer availableDim. Ø: 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#463
Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#607
Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000