#683
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#473Lolo Palazzo
#544Jehanne Dinjeart
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#561
Een gesculpteerd Chinees spekstenen sierstuk op voet. Enkele kleine beschadigingen. Bijgevoegd een Boeddha met cobra.
Une pièce décorative en pierre de savon chinoise sculptée sur une base. Quelques dommages mineurs. Comprend un Bouddha avec un cobra.No longer availableDim. h: 37 & 13 cmEstimate: € 40/60 -
#427
#303
Een diorama van een scheepsatelier.
#11
Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
#138
#205
Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer met schuine schakels.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#266Eumig
#328
Couverts à poisson en métal argenté pour douze personnes et huit cuillères à glace. Dans des étuis.No longer availableEstimate: € 30/50