#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#742Hublet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#163Fersonn“Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#256Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
#831Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 60 / 70 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#465Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#450Vijf verschillende paren oorbellen van 18 karaat.
Cinq paires de boucles d’oreilles différentes 18 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100 / 150 -
#134Al. De Dobbelaer“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Massard“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 120 / 200