#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#676TurkmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#216Een koppel waterdragers.
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#155PomellatoEen 18 karaats geel gouden ring bezet met een granaat ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade de ± 8 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 800 / 1000 -
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200