#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#769Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#367Een insteekalbum met diversen en losse postzegels. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1949-1990. En een doos met kaarten o.a. filmsterren en 22 ruilboekjes met postzegels.
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#749Pros Putteman“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
#594Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#823Een art deco vaas van oker glas.
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 350 -
#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120