#748Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
#758Een lot strips, bestaande uit 45 albums van Suske en Wiske, 4 albums van Bessy, vier albums van Jerom, een album van De Rode Ridder en een promotioneel album voor Cera.
Un lot de bandes dessinées, dont 45 albums de Suske et Wiske, 4 albums de Bessy, 4 albums de Jerom, 1 album de De Rode Ridder et un album de promotion pour Cera.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Un lot de bandes dessinées, dont 22 albums de Jommeke, 29 albums de Piet Pienter et Bert Bibber et 18 autres albums.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels
#31Altex ParisEen messingen theaterkijker.
#410Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.
Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#553Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579“De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
#48Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#753Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableEstimate: € 30 / 40