#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
#220
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600/700 -
#117
Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
#724L. Van Tolhuyzen
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#530
Een Engelse schommelstoel, bekleed met gacapitoneerd groen leder.
#302Jos De Caluwé
“Winters berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#402
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
#694
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 92 x 110 cmEstimate: € 90/120 -
#300Lodewijk Van Boeckel
#380
#176
Armoire en chêne clair, ouvrant à deux portes et à deux tiroirs en ceinture basse. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 145 x 50 cmEstimate: € 100/200 -
#651Joris Buseyne
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120