Other lots in this auction
-
#234G. Hallumier
“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
"Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#589Renaat Ivens
“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/140 -
#362
Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
A mahogany library step. XIX century.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 80/120 -
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd H.J. Pauwels”.
"Winter village view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom “H. J. Pauwels”.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#639
Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#38
Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#167
“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
"Ballerina". A bronze statue, after Degas.No longer availableDim. 93 x 44 cmEstimate: € 2500/2750 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#368LD
Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.
An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 45/60 -
#690
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 100/120 -
#208
Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#440
Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
An 18 carat white gold ring set with six small diamonds.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 150/200