#713Willy VandersteenEen lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.
Lot de 42 albums de bandes dessinées dont Suske en Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy et Safari.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#415Willy Vandersteen“Suske & Wiske”. Een lot van 35 albums. Jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
“Suske & Wiske”. Un lot de 35 bandes dessinées. Années ‘60, ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#771Coupe in halfkristal, paarse kleur.
#74Een paar handgeschilderde miniatuur damesportretten in geajoureerde messingen kadertjes. Beide onleesbaar gesigneerd.
#278Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Limogesporselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Frans porselein aan toen.
Une petite jardinière en porcelaine de Limoges polychrome et doré. Marque à la base. Nous ajoutons une coupelle en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#102Capodimonte“De koppige ezel”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“L’âne têtu”. Un groupe en biscuit polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#578Eugène VerboeckhovenPeriod: 1927-20Tien tekeningen en een ets, toegeschreven aan Eugène Verboeckhoven. Met sporen van atelierstempels en/of monogrammen. “Kasteel”, “Bergrivier”, “Eik” (potlood). “Schaap achteraan”, “Koe”, “Stier”, “Schaap”, “Ram”, “Ruiter te paard”, “Herder met lam” (kalkpapier), “Hoeve” (ets).
Dix dessins et une eau forte, attribués à Eugène Verboeckhoven. Traces de cachets d’ateliers et/ou portant un monogramme. “Château”, “Rivière de montagne”, “Chêne” (crayon). “Mouton par le dos”, “Vache”, “Taureau”, “Mouton”, “Bélier”, “Cavalier”, “Berger à l’agneau” (papier calque), “Ferme” (eau-forte).No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#150Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#536Een eikenhouten tinkast in Lodewijk XV-stijl. Onderaan twee deuren en drie laden. XIXde eeuw.
Un vaisselier en chêne, style Louis XV. la partie du dessous comprends deux portes et trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240