#415Willy Vandersteen
“Suske & Wiske”. Een lot van 35 albums. Jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
#420Walt Disney
Groot lot van het weekblad Donald Duck. Periode jaren 1980. 122 stuks.
Lot de magazines Donald Duck. Période des années 1980. 122 pièces.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#733
#713Willy Vandersteen
#763
Lot varié de bandes dessinées et autres dont Willy Vandersteen et Kapoentjesuitgaven. En majorité des années 60.No longer availableEstimate: € 40/50
#281
“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.
#567
Statuette de maternité en ivoire sculpté. Yombé, D.R.Congo. Vers 1900.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150/180 -
#425
#517
#138
“Fruit défendu”. Bronzen beeld naar August Moreau.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#162
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Afro ‘64.
#390
Een halssnoer van ivoor met bijpassende armband.
Un collier et bracelet assorti en ivoire.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#241
Drie vintage handtassen van croco. Bruin, bordeaux en zwart.
Trois sacs à main vintage en crocodile de couleurs brun, bordeaux et noir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#571
Trois coffrets à bijoux chinois, incrustés de jade et détails en laiton.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#107
#458Marklin Ho
Deux locomotives numérotés 3111 et 3135. Une micheline 3132 et une citerne Meistermodell, ainsi que quatre voitures K.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#83
Reliquiarium van biscuit en brons. Genummerd.
Reliquaire en biscuit et bronze. Numéroté.No longer availableEstimate: € 25/40