Other lots in this auction
-
#302“Veillant à la liberté des mers”. Een originele affiche uit de Tweede Wereldoorlog.
Veillant à la liberté des mers. Une affiche originale de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 260 cmEstimate: € 120 / 200 -
#537“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument mancoNo longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800 / 900 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Een gietijzeren paraplubak.
Un porte-parapluie en fonte.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#66Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#436Colt - Special CombatEen CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.
Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#628“De lederbewerker”. Polychroom biscuit beeldje. Gemerkt van Capodimonte en gesigneerd Conte.
Le maroquinier. Figurine en biscuit polychrome. Marquée par Capodimonte et signée Conte.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.
Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424“De houtsprokkelaars in het Haagse bos”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
Les ramasseurs de bois dans la forêt de La Haye. Aquarelle. Monogrammée.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 80 / 120

