Similar lots by type
-
#674CT. Degousee
Een staande klok met eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Une pendule en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 234 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646
Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren. Tijdperk Régence.
Un buffet à deux portes à moulures. Période Régence.No longer availableDim. 87 x 142 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#444
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.
Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#818
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#237
Een Lodewijk XV- commode met drie geacolleerde laden. XVIIIe eeuw.
Une commode Louis XV à trois tiroirs accolés. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 96 x 120 x 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#432
“De overwinning der Stad Lier...”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Drie oude gravures.
”La victoire de la Ville Lier”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Trois anciennes gravures.No longer availableDim. 12,5 x 18 & 11,5 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132
“Heilige maagd”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XVIIIe eeuw.
”Sainte Vièrge”. Huile sur toile. Restaurée et a été retoilée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
Une armoire en chêne à une porte à moulure. Période Régence.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#385
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#894Rochelle Jeune, Paris
Een mahoniehouten staafbarometer. Gedateerd 1768.
Un baromètre en acajou. Daté 1768.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#277De Vos
“Jonge vrouw bij buste”. Een art nouveau groep van tin. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
”Jeune femme et buste”. Un groupe Art Nouveau en étain. Signé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 350 / 400 -
#211
Een in twee delen opgebouwde eikenhouten cupboard, met bovenaan twee kleine paneeldeuren en onderaan twee grote deuren en versierd gebeeldhouwde motieven. Van oorsprong XVIIe eeuw, tijdperk Jacobean.
Un meuble en chêne à deux corps, la partie du dessus à deux petites portes panneaux et en dessous deux grandes portes, décoration de motifs sculptés. D’origine XVIIème siècle, époque Jacobean.No longer availableDim. 154 x 153 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87
Een lot van drie borden van blauw en wit Delfts aardewerk, waarbij twee een paar vormen. XVIIIe eeuw. Randschade.
Un lot de trois assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, dont une paire. XVIIIème siècle. Eclats.No longer availableDim. Ø 26 en 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#842Gerard & Leonard Valk
“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411
Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.
Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 36 / 40 -
#518
Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van pioenen.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de pivoines.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Onsa Automatic Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour hommes en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 70,08 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#680
Een in markies geslepen diamant van 0,52 ct. Kleur H. SI1. Met HRD certificaat.
Un diamant marquise de 0,52 ct. Couleur H. SI1. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 950 / 1100 -
#559
“Danseres met pluimentooi”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Slede.
”Danseuse et plumes”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Slede’.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 180 / 240 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#139Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975
“Huizen in de sneeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Maisons sous la neige”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#857
“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#571
Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig decor van personages.
Une paire de vases chinois, décor de personnages polychrome.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52
“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50