Similar lots by type
-
#507MimosaEen art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.
Un vase art déco en verre de Scailmont, Manage. D'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#338Val Saint-LambertEen schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. 33 cm x 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#337Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#383Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
Un bol de verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#327Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#395Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
Un coupé décoratif en verre italien multicolore irisé.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé scEen vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#484Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.
Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een kokervormig art deco vaasje van gekleurd glas.
Un vase tubulaire Art Déco en verre coloré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 45 -
#667Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#413Een vaas van meerkleurig glas.
Un vase de verre multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.
Un vase en verre de Murano avec un tourbillon orange sur fond blanc. Attribué à Carlo Scarpa. Traces de signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#385Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Val St. LambertEen Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.
Un petit vase Léon Ledur en cristal bleu en galvanoplastie représentant des vasques et des oiseaux du paradis d’inspiration Louis XV. Marqué. Cheveu dans le verre à l’intérieur.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#435Een Davenport secretaire.
Un secrétaire Davenport.No longer availableDim. 58 x 59 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#86Een bijzettafeltje in de stijl van Boulle met één lade en versierd met verguld bronsbeslag.
Guéridon de style Boulle à un tiroir et orné de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 79 x 59 x 44 cmEstimate: € 140 / 160 -
#201“Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.
"Garçon avec un chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après un dessin de J. Cardona.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 160 / 180 -
#223“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
"Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 150 -
#422“La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.
« L'indignation de La Femme. Technique mixte sur toile. Datée '86.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#198“Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.
« Persée avec la tête de Méduse ». Petite version de la statue de Benvenuto Cellini. Avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#234“Hollands landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
"Paysage hollandais". Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 37 cm x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#207Val Saint-LambertKratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.
Vase de forme cratère en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marque gravée en bas, numérotée et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#524Een opgezette roofvogel op tak.
Un oiseau de proie empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een paar balustervazen van Chinees porselein met een Canton famille rose decor van personages in uitsparingen omringd door bloemen, vogels en insecten. Leeuwenkoppen met ringen op de schouders.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de Canton de personnages en niche entourés de fleurs, d'oiseaux et d'insectes. Têtes de lion avec des anneaux sur les épaules.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Een dekselvaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vogels, vlinders en planten. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Canton, XIXde eeuw.
Vase à couvercle en porcelaine multicolore à décor famille rose de personnages en cartouches entourées d'oiseaux, de papillons et de végétaux. Bouton de couvercle en forme de chien de Fo. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400

