Other lots by Val St. Lambert
-
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#448Val St. LambertEen lot bestaande uit drie gekleurde asbakken en een driehoekige groene coupe van geslepen kristal.
Un lot comprenant trois cendriers et une coupe en cristal taillé vert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#845Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#13Val St. LambertEen lot bestaande uit twee asbakken en een pique-fleur van rood geslepen kristal.
Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#247Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#447Val St. LambertEen grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20 / 40 -
#868Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#398Val St. LambertTwee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#366Villeroy & BochEen aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#186Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#653“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#8Drie bronzen munten, waarbij één met een beeltenis van Koning Albert II en Koningin Paola, één van 50 jaar Breendonk en één van het Ministerie van Nationale opvoeding en cultuur. In etuis.
Trois pièces en bronze, dont une avec une représentation du Roi Albert II et la Reine Paola, une en honneur des 50 ans de Breendonk et une du Ministère de l'Education Nationale et Culture. Dans des étuis.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#870Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#481Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
Un coffret à bijoux chinois, montures en laiton et une plaquette en jade dans le couvercle.No longer availableDim. b: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#352“Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).
”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#571“Man op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme sur un cheval.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140 / 160 -
#251Groot houten fetisjbeeld. Afrikaans werk. Chokwe (?), DRC.
Une grande statue fétiche en bois. Travail africain. Chokwe (?), RDC.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 160

