Other lots by Val St. Lambert
-
#535Val St. Lambert
Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#448Val St. Lambert
Een lot bestaande uit drie gekleurde asbakken en een driehoekige groene coupe van geslepen kristal.
Un lot comprenant trois cendriers et une coupe en cristal taillé vert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#845Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#13Val St. Lambert
Een lot bestaande uit twee asbakken en een pique-fleur van rood geslepen kristal.
Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#447Val St. Lambert
Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20 / 40 -
#868Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186
Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#81
Een bronzen koningskroon. Dogon.
Une couronne royale. Dogon.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#117
Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
Une statue d’ancêtre en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#882Jos Stokbroekx
“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#709
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21
Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1
Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#352
“Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).
”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#201
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400 / 1600