Other lots by Vandersteen
-
#359Willy Vandersteen
“De stalen bloempot” , De avonturen van Suske en Wiske in de rode reeks, 2e druk.
« De stalen bloempot», Les aventures de Suske et Wiske dans la série rouge, 2e édition.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#680Willy Vandersteen
Lot 18 stuks, De avonturen van Suske en Wiske, vroege uitgaven in de rode reeks.
Lot 18 pièces, Les aventures de Suske en Wiske, premières éditions de la série rouge.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#619Willy Vandersteen
Bob et Bobette, uit de rode reeks: ‘Le Dompteur de Taureaux’ in eerste Franstalige druk. & La Trompette Magique. In beschadigde staat.
Bob et Bobette, de la série rouge : 'Le Dompteur de Taureaux' en première édition française. & La Trompette Magique. En état endommagé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#609Willy Vandersteen
Een lot van vier Franstalige albums. in de rode reeks van ‘Bob & Bobette’: L’Aigrefin d’arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique en ook ‘Les Frasques de M. Guignon.
Un lot de quatre albums en français. dans la série rouge de 'Bob & Bobette' : L'Aigrefin d'arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique ou encore 'Les Frasques de M. Guignon.No longer availableEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#354
Een Delftse en een Engelse dekselvaas met een blauw en wit decor. Onderaan gemerkt.
Une potiche de Delft et un vase à couvercle anglais à décor bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 & 36 cmEstimate: € 45 / 70 -
#482B. Long
Twee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.
Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#280Prada Milano
Een zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#674Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.
« Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 100 / 150 -
#519Keith Haring
“Ongetiteld” Litho op papier door “Keirth Haring Copyright Foundation”, licensed by Artesar, New York, genummerd 33/73.
"Sans titre" Lithographie sur papier par "Keirth Haring Copyright Foundation", sous licence Artesar, New York, numéroté 33/73.No longer availableDim. h62 x 76,5cmEstimate: € 250 / 300 -
#29Gaby De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#321Val Saint Lambert
Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634Daum, Nancy
Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.
Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.No longer availableDim. h21cm x h36cmEstimate: € 40 / 50 -
#395Juvena, Prima Metal
Een art deco tinnen vaas met bloemendecor. Gemerkt onderaan.
Un vase Art Déco en étain à décor floral. Marqué en bas.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265
Wandlamp in de geest van Tiffany’s.
Applique dans l'esprit Tiffany's.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#420
Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une pièce d'extension.No longer availableDim. 7,63 gEstimate: € 280 / 350 -
#457
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableDim. h36cm x b20cmEstimate: € 80 / 100