#320
#326
Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
#356
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#87
Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100/150 -
#96
Een houten klapsecretaire met 7 kleine lade en 1 grote bodemlade.
A wooden drop-front desk with 7 small drawers and 1 large bottom drawer.No longer availableDim. 100 x 50 x 98cmEstimate: € 120/180 -
#475
Een bloempot van Chinees porselein.
#676
#14
#568
Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#119Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Stadssteeg.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"City alley." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 53 x 33,5 cmEstimate: € 160/220 -
#617H. Bequet, Quaregnon
Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#669
Een stuk wit koraal, met vele armen.
A piece of white coral, with many branches.No longer availableDim. 24 x 22 x 18 cmEstimate: € 40/60